HAKKIMIZDA

Hakkımızdaimages

İş kazalarını önlemede büyük öneme sahip olan güvenlik ağlarını inşaat sektöründeki herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle  yola çıktı. Firmamızın genç ve dinamik bir yapıya sahip olması, Türkiye sektöründe ön sıralarda yer almasına, uluslararası arenada ise aranılan ve iş yapılmak istenen bir kuruluş olarak referanslarımızın hızla artmasında en büyük etkenlerden biri olmuştur. Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

 

Vizyonumuz

Her alanda hızlı bir değişim yaşayan dünyanın bu hızına paralel olarak insanların güvenlik bağlamında beklentilerini en üst düzeyde karşılamak vizyonumuzu oluşturan en önemli kriterimizdir. Bizleri bugünlere getiren, değerlerimiz ve müşterilerimizin bu değerlerle ortaya çıkardığı birbirinden kıymetli projelerin bizlere kattığı özgüven ile inşaat güvenlik ağı sektöründe kalıcı izler bırakmak ve yaptığı işlerle sektör standartlarını yükseltmek olmuştur.

Misyonumuz

önceliğimizi, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti oluşturmaktadır. Kaliteden ödün vermeksizin yüksek kaliteli malzemeler kullanarak uygun fiyat ve uzman işçilikle yaptığımız projelerin teslimini hedeflemekteyiz. Yaptığımız projelerden bize dönen olumlu geri bildirimler bizleri başarıya ulaştıran en önemli değerlerin başında gelmektedir.

 

Güvenlik Ağı Standartları

Bağlama ipleri, güvenlik ağını ağ kurulan yapının üzerindeki ankraj noktalarına ve/veya yapı elementlerine bağlar. Sahip olması gerektiği asgari çekme mukavemeti ipin tipine göre değişmektedir. Örneğin; L tipi veya M tipi ipin çekme mukavemeti 30 kN iken R tipi ip için bu değer 15 kN’dur. F tipi ip kullanılıyorsa asgari çekme mukavemeti 20 kN olmalıdır. (İplerle ilgili olarak; iplerin tipleri, asgari çekme mukavemetleri ve kullanıldıkları güvenlik ağ sistemleri için TS EN 1263-1 Madde 4.3’den faydalanılabilir.) Bağlama ipleri, TS EN 1263-1 Standardı Madde 7.5’e göre deneye tabi tutulmuş olmalıdır.

Niba File olarak standartlara uygun olarak üretim yapmaktayız.