DIŞ CEPHE DÜŞME DURDURMA GÜVENLİK AĞI

1) Kule Vinç Uyumlu Ayarlanabilir Kaset Sistem

Firmamızdan istemiş olduğunuz güvenlik ağı konsolu nitelikleri aşağıdaki gibidir.

Güvenlik ağı detay bilgisi; teklif etimiz güvenlik ağı konsulu demonte olup 10 parçadan oluşmaktadır.

Bunlara ek olarak ; 10×10 göz aralıklı yüksek mukavemetli tse ve iso belgeli polyester ip, 6mm kalınlıklı üzerinde küçük cisimler için gölgelik vardır. Konsul ayakları açılıp kapanabilir. Boyu 3 metre ile 4 metre arası büyümektedir. Hareketli olması ağı etkilemez ağ dış cepede 6 metre 4 metre olarak kalır. Ayakların hareketli olması kullanılacak yerin ölçülerine göre kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Yükseklik ayarı taban ile tavan kotlarının değişiminde kullanılmaktadır. Ağımız internet sitemizde izleyebileceğiniz gibi 100 ve 140 kilo ile test edilmiştir.

2) Kule Vinç Uyumlu Sabit Kaset Sistemi

Teklif ettiğimiz güvenlik ağı konsulu demonte olup 6 parçadan oluşmaktadır. 10×10 göz aralıklı yüksek mukavemetli tse ve iso belgeli polyester ip vardır. 6 mm kalınlıklı üzerinde küçük cisimler için gölgelik vardır. Üzerinde küçük cisimler için gölgelik vardır. Konsul ayakları açılıp kapanabilir.

Boyu 3 metre olarak sabittir. Hareketli olması ağı etkilemez ağ dış cepede 6 met 4 met olarak kalır. Ayakların hareketli olması kullanılacak yerin ölçülerine göre kullanma kolaylığı sağlamaktadır.

3) Borulu Sistem

Bu sistemimiz özel imalatlı menteşeler ve borular ile bina içine ankrajlanır. Güvenik ağı borunun uç noktasında yüksek mukavemetli polyester ip veya çelik halat geçirilerek bağlanır. Ağın diğer ucu yere kuşgözü ve sapan ile ankraj edilerek ağ bağlanır.

 

About the Author: nibafile